Veebikonkurss “Eesti Lauluke 2024”

ERR Lasteekraan korraldab juba mitmendat aastat järjest veebikonkurssi “Eesti Lauluke 2024”. Sellel aastal osaleb konkursil Viimsi Muusikakooli õpilane Elina lauluga
“Tundmatuse tee” filmist “Frozen 2”.
Elina erialaõpetaja Kelli Uustani ütleb oma õpilase kohta: “Elina on minu Viimsi Muusikakooli rütmimuusika osakonna õpilane. Tegu on noore ja andeka laulueriala õpilasega, kellel on imeline hääl ja väga head eeldused edukaks lauljaks.”
Viimsi Muusikakooli direktor Edmar Tuul: “Oleme väga uhked oma vastloodud rütmimuusika osakonna üle. Täname Elina erialaõpetajat Kelli Uustani. Elina on meie kooli uue osakonna õpilane olnud vaevu pool aastat ja juba on ta nii kõrge lennuga noor muusik. Hoiame pöialt ja toetame teda igati kõiges.”

Kutsume oma kooliperet ja kõiki viimsilasi toetama teda sellel konkursil ja hääletama tema poolt alloleval lingil:
https://lasteekraan.err.ee/1609236648/publikuhaaletus-eesti-lauluke-2024
Hääletada saab klikkides lingil “minu lemmik”

 
                                                                                           
                                                                                                                         Foto autor: Tiit Mõttus