05/09/2023

Eesti Kultuurkapital tunnustab muusikaõpetajaid!

Eesti Kultuurkapital tunnustab muusikaõpetajaid!

Kultuurkapitali helikunsti sihtkapitali pedagoogi tunnustuspreemia 2023 laureaat on Viimsi Muusikakooli klaveriõpetaja Õnnela Brambat.

Õpetaja Õnnela Brambat on töötanud Viimsi Muusikakoolis 30 aastat, mille käigus on tema juhendamisel õppinud ligi 100 Viimsi noort. Lõpetajate hulgast leiab mitmeid Eesti kultuuriruumi tipptegijaid nagu näiteks Hanna-Liina Võsa (laulja, õpetaja); Regina Udod (ERSO kontrabassi rühma abikontsertmeister). Õpetaja Brambati tugevateks omadusteks on oskus ja tahtmine läheneda igale noorele vastavalt tema vajadustele, võimekusele ja võimalustele. Olgu see tunni ülesehitus, kava valimine või lihtsalt suhtlemine – kõike teeb õpetaja Brambat suure südamega ning tänu sellele on ta õpilaste poolt väga armastatud. Lisaks on õpetaja Brambatil alati soojad ja koostööaldis suhted oma õpilaste vanematega.

Õpetaja Brambat on väga toetav ja abivalmis kolleeg klaveriosakonnas. Ta abistab kolleege nii pedagoogiliste meetodite, nõuannete või noodimaterjali jagamisega.

Tema roll Viimsi Muusikakooli klaveriosakonna arengus on hindamatu ning loodame, et tal jätkub motivatsiooni jätkata Eesti noorte elude kujundamisel.

Palju õnne Õnnela Brambat!

Loe lisaks SIIN

Jaga postitust:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Vaata veel uudiseid